Megalakul a Miskolci Egyetem Innovációs Platformja (MIP)

Örömmel jelentjük be, hogy megalakult a Miskolci Egyetem Innovációs Platformja (MIP), amely az Észak-magyarországi régió innovációs kezdeményezéseit kívánja támogatni. A MIP célja, hogy összekapcsolja a tudományt a vállalkozásokkal, lehetőséget biztosítva a tudásmegosztásra és a közös fejlődésre.

A platform több mint 110 partnert fog össze, köztük:

• Kis- és középvállalkozásokat,
  • Kutatóintézeteket,
  • Oktatási intézményeket,
  • Egyéb közszféra szervezeteket.

A MIP nemcsak regionális, hanem országos és nemzetközi szinten is teret biztosít az érdeklődők közötti eszmecserére. Ezen túlmenően workshopokat és képzéseket szervezünk olyan jövőbe mutató témákban, mint a digitális fejlődés és a szakembermegtartás. Célunk, hogy Észak-Magyarországot a fenntartható gazdaság vezető régiójaként pozícionáljuk.

Rendezvénysorozat a MIP megalakulása alkalmából

A platform megalakulásával elindul egy rendezvénysorozat, amely lehetőséget kínál a vállalkozásoknak kapcsolatépítésre és szakmai fejlődésre:

Csatlakozzon rendezvényeinkhez, és legyen Ön is részese az innováció jövőjének!

Regisztráljon most a MIP platformra és rendezvényeinkre az  alábbi hivatkozáson!

*A programváltoztatás jogát fenntartjuk.

Ez is érdekelhet