Keverés-Homogenizálás Optimálása és Kevertségi Állapot Vizsgálata

Egyetemünk a legmodernebb keverőberendezésekkel rendelkezik, ideértve a habarcsmixert és a vízszintes tengelyű keverőt is, hogy segítsünk Önnek a keverés-homogenizálás folyamatának optimalizálásában és a kevertségi állapot vizsgálatában.

Habarcsmixer (CM2013/114):

• A habarcsmixerünk lehetővé teszi a keverési folyamat finomhangolását és optimalizálását.
  • Bolygómozgás sebessége: 60 és 120 RPM között állítható.
  • Habarcskeverő sebessége: 140 és 285 RPM között változtatható.
  • Edény kapacitása: 5 liter, amely ideális mennyiséget biztosít a kísérletekhez és a gyártási folyamatokhoz.

Vízszintes Tengelyű Keverőberendezés:

• Laboratóriumi környezetben alkalmazva ez a berendezés kiválóan alkalmas a keverési folyamatok finomítására és optimalizálására.
  • A vezérlést PIC-re programozott automatika végzi, így előre beállítható a keverési idő és a keverés fordulatszáma, hogy a legjobb eredményeket érjük el.
  • Tégely szélessége: 245 mm, mélysége: 150 mm, űrtartalom: 3 liter, ami elegendő kapacitást biztosít a különböző méretű és típusú minták keveréséhez.

Szakértő Tanácsadás:

• Tapasztalt szakembereink segítenek Önnek az optimális keverési paraméterek kiválasztásában és a kevertségi állapot vizsgálatának tervezésében.
  • Tanácsot adunk a megfelelő keverési idő, sebesség és egyéb paraméterek beállításában annak érdekében, hogy a legjobb eredményeket érje el a keverési folyamatban.

Válassza egyetemünket a keverés-homogenizálás folyamatának optimalizálásához és a kevertségi állapot hatékony vizsgálatához, és biztos lehet abban, hogy a legmagasabb minőségű termékeket állítja elő!