Fajlagos ellenállás és GP (gerjesztett polarizáció) mérő műszer

Fajlagos Ellenállás és GP (Gerjesztett Polarizáció) Mérő Műszer

Az IRIS Syscal Pro 72 multielektródás mérőrendszer az egyetemünk geoelektromos laboratóriumának meghatározó eszköze. Ez a műszer lehetővé teszi a geoelektromos laborméréseket és a terepi kutatásokat, különösen a felszín alatti földtani szerkezetek fajlagos ellenállásának és indukált polarizálhatósági (IP) paramétereinek meghatározására.

Főbb Jellemzők és Alkalmazások:

• Környezetvizsgálatok és ásványi nyersanyagkutatások
  • Multielektródás mérőrendszer a pontos mérésekért
  • Fajlagos ellenállás mérése a földtani szerkezetek elemzéséhez
  • Indukált polarizálhatóság (IP) paraméterek meghatározása
  • Magas hatékonyságú, precíz és megbízható eredmények

Az IRIS Syscal Pro 72 kiválóan alkalmazható különböző geofizikai vizsgálatokhoz, hozzájárulva a kőzettani és geológiai ismeretek bővítéséhez mind laboratóriumi, mind terepi környezetben. Legyen az ásványi nyersanyagkutatás vagy környezeti tanulmányok, a mérőrendszerünk magas szintű pontosságot és innovációt kínál. Válassza laboratóriumunkat a geoelektromos vizsgálatokhoz.