• Kezdőoldal
  • Laboratóriumi vizsgálatok
  • Gyártórendszerek, gyártócellák komplex modellezése, gyártásütemezési és erőforrás hozzárendelési feladatainak szimulációja és optimalizációja

Az egyedi szimulátor szolgáltatásunk az iparágak számára kínál megoldást gyártórendszerek és gyártócellák komplex modellezésére, valamint gyártásütemezési és erőforrás hozzárendelési feladatainak szimulációjára és optimalizációjára.

Gyártórendszerek és Gyártócellák Modellezése: Szaktudásunk segítségével képesek vagyunk modellezni és vizsgálni a különböző gyártórendszerek és gyártócellák működését. Ezek a modellek részletesen bemutatják a folyamatokat és a gépek működését, lehetővé téve azok hatékonyságának és teljesítményének elemzését.

Többcélú Gyártásütemezés: Az ügyfelek egyedi igényeinek figyelembevételével olyan ütemezési rendszereket tervezünk és optimalizálunk, amelyek kielégítik több kritériumot is. Ezek a kritériumok lehetnek például a termelési idő, az energiafelhasználás és a humán erőforrások hozzárendelése. Az optimalizált ütemezés lehetővé teszi a hatékonyabb és gazdaságosabb gyártást.

Szűkkeresztmetszetek Elemzése: Az egyedi szimulátorunk segítségével meghatározzuk a gyártási folyamatok szűkkeresztmetszeteit. Ez lehetővé teszi azoknak a területeknek az azonosítását, ahol esetleges problémák vagy hatékonysági javítások szükségesek.

Modern Optimalizációs Módszerek: Az optimalizációs feladatokhoz modern gépi tanuló algoritmusokat és hagyományos soft computing módszereket használunk. Ezek a módszerek segítenek megtalálni a legjobb megoldásokat az ügyfelek gyártási folyamataira, maximálva a hatékonyságot és csökkentve a költségeket.

Az egyetemünk elkötelezett amellett, hogy segítse ügyfeleit a gyártási folyamataik optimalizálásában és hatékonyabbá tételében. Az egyedi szimulátorunk és szakértő csapatunk lehetővé teszi a gyártórendszerek és gyártócellák teljeskörű elemzését és optimalizációját, elősegítve a hatékonyabb és gazdaságosabb termelést.