• Kezdőoldal
  • Események
  • Green és Smart Innováció: Miskolci Campus Fórum és GREENOVATION Konferencia 2024

Az Universitas Miskolcinensis Alapítvány és a Miskolci Egyetem közös szervezésében nemzetközi üzleti konferenciára kerül sor Miskolci Campus Forum Green and Smart elnevezéssel 2024. május 9., csütörtökön 13:00 – 18:30 óráig. A rendezvény a Miskolci Egyetem főépületének díszaulájában kerül megrendezésre. A Forum lehetőséget biztosít a gazdasági és társadalmi élet, a politika és a tudomány képviselői számára, hogy megvitassák kollégáikkal és az egyetem hallgatóival a zöld innováció aktuális kérdéseit.

Regisztráció a GREENOVATION rendezvényre: https://rb.gy/0X0Y8M

A GREENOVATION részletes programja elérhető erről a hivatkozsról.

A rendezvényhez kapcsolódóan a délelőtti szekcióban szimpóziumokra kerül sor, amelyek a fenntartható zöld gazdaság témaköréhez kapcsolódnak és kiemelkedő szakemberek mutatják az egyes témák legaktuálisabb kérdésköreit, lehetőséget teremtve a szakmai kapcsolatépítésre és információ szerzésére:

Regisztáció a szimpóziumokrahttps://rb.gy/sxuqps

Időpont:
2024. május 9. 13:00
Helyszín:
Miskolci Egyetem, Díszaula

További események

• START-UP Ötletverseny 2024
    2024. május 6. 09:00
    START-UP Ötletverseny 2024

Van egy rendkívüli ötleted a jövő körforgásos gazdaságára és fenntartható nyersanyagkezelésére? Akár technológiai újításról, társadalmi innovációról, vagy kreatív gondolatról van szó jelentkezz az ötletversenyre!

• Innovációs lehetőségek a körforgásos gazdaság kialakítására
    Üzleti klub esemény
    2024. február 14. 12:00